L'ACTONE
PANTHENOL %9 SPREY 150 ML

Cilde nem vermek ve beslemek amacıyla kullanılan bakım köpüğüdür. Stres, kuru hava, rüzgar, UV ışını, güneş yanığı sık duş almak, tuzlu su, duman ve sentetik deterjanların neden olduğu hassasiyete karşı kullanılabilir.

Cilt Tipi

Her cilt tipine uygundur

Ürün Özellikleri

İçeriğindeki D-Panthenol cildi yenilemek, cilt hücrelerini beslemek için kullanılabilir. Cildin elastikiyet ve esnekliğin koruması için kullanılabilir. Hassas cilt bakım köpüğü cilt tarafından hızlıca emilir ve ciltte kalıntı bırakmaz. Tahriş ve hassasiyeti yatıştırmak, cildi rahatlatmak için bakım sunar. Özellikle güneşin tahriş ettiği ciltler için büyük yarar sağlayabilir. Hafif köpük yapısı ile cilt üzerinde serinletici bir his verir; kaşıntı ve kızarıklıklarda, epilasyon sonrasında, solaryum sonrasında cildi rahatlatmak amacıyla kullanılabilir. 

Ürün Avantajları

Vitamin-E, Aloe Vera ve Allontoin ile cildin doğal yenilenme sürecini hızlandırabilir. Cilt bronzluğunu daha uzun süre korunmasını sağlayabilir. Cildin nem ihtiyacını karşılayarak, parlak, canlı bir görünüm kazandırır. Dış etkenlerin olumsuzluklarına karşı doğal koruyucu bir bariyer etkisi verebilir.

Ürün Kullanımı

Kullanmadan önce şişeyi çalkalayın ve püskürtürken şişeyi dik konumda tutun. Köpük oluşana kadar 20 cm’ lik püskürtme mesafesini koruyarak güvenli kullanım sağlayın.

© 2020 By ALL ONE COSMETICS