L'ACTONE
PANTHENOL %9 SPREY 150 ML

Cilde nem vermek ve beslemek amacıyla kullanılan bakım köpüğüdür. Stres, kuru hava, rüzgar, UV ışını, güneş yanığı sık duş almak, tuzlu su, duman ve sentetik deterjanların neden olduğu hassasiyete karşı kullanılabilir.

Cilt Tipi

Her cilt tipine uygundur

Ürün Özellikleri

İçeriğindeki D-Panthenol cildi yenilemek, cilt hücrelerini beslemek için kullanılabilir. Cildin elastikiyet ve esnekliğin koruması için kullanılabilir. Hassas cilt bakım köpüğü cilt tarafından hızlıca emilir ve ciltte kalıntı bırakmaz. Tahriş ve hassasiyeti yatıştırmak, cildi rahatlatmak için bakım sunar. Özellikle güneşin tahriş ettiği ciltler için büyük yarar sağlayabilir. Hafif köpük yapısı ile cilt üzerinde serinletici bir his verir; kaşıntı ve kızarıklıklarda, epilasyon sonrasında, solaryum sonrasında cildi rahatlatmak amacıyla kullanılabilir. 

Ürün Avantajları

Vitamin-E, Aloe Vera ve Allontoin ile cildin doğal yenilenme sürecini hızlandırabilir. Cilt bronzluğunu daha uzun süre korunmasını sağlayabilir. Cildin nem ihtiyacını karşılayarak, parlak, canlı bir görünüm kazandırır. Dış etkenlerin olumsuzluklarına karşı doğal koruyucu bir bariyer etkisi verebilir.

Ürün Kullanımı

Kullanmadan önce şişeyi çalkalayın ve püskürtürken şişeyi dik konumda tutun. Köpük oluşana kadar 20 cm’ lik püskürtme mesafesini koruyarak güvenli kullanım sağlayın.

+90 212 501 19 00

© 2018 By ALL ONE COSMETICS

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black LinkedIn Icon

ALL ONE BEAUTY CARE CO

95 MAYHILL STREET UNIT: H SADDLE BROOK, NJ 07663 /USA

ALL ONE KOZMETIK SAN.DIS.TIC.A.S.  

 SUTLUCE MAH.IMRAHOR CAD.NO:36/4

 BEYOGLU/ISTANBUL,TURKEY

All One Beauty Care Co

 4350 NW 107TH AVE # 107 DORAL, FL 33178 /USA

ALL ONE KOZMETIK SAN.DIS.TIC.A.S.  

ULAS MAH.MOTORYERLERI MEVKII KUME EVLERINO:21/2   ERGENE/TEKIRDAG,TURKEY

REPRESANTATIVE OFFICE

      IMPORTANT CONSULTING

     NR.ORD.REG COM: J40 /4142/2009

C.I.F: RO 25367403

    SEDIUL: BUCURESTI SECT.5

    STR.SD.ENE MODORAN NR.8 BL. M89 AP.15

    ROMANIA