Hakkımızda

Amacımız, kullanıcıların mimari fikirlere ulaşımını kolaylaştırmak; onları farklı ürün ve malzeme tedarikçileriyle tanıştırmak, ihtiyacı kadar mimari hizmetten faydanlanmalarını sağlamaktır.

All One Kozmetik, 2015 yılında kuruldu ve son 6 yılda kişisel bakım, kozmetik, evde bakım ve Aerosol ürünlerinin üretimi ve dağıtımında tanınmış bir lider olarak kendini pekiştirdi. Bir aile şirketi olarak kurulan ve gün gün büyüyen All One Cosmetic, 250'den fazla kişiye istihdam sağlamakta ve büyük bir ekip ile çalışmalarına devam etmektedir.

Uluslararası Dağıtım 60 Ülke

All One Cosmetics, başarısına yeni ve sürekli büyüyen rekabetçi ortama adapte olma ihtiyacının farkında olan profesyonellerin çalışmaları ve projeleri ile büyüdü ve gelişti. Hizmet verdiğimiz sektörlerde, organizasyonumuz dünya çapında tanınmakta ve markalarımızın varlığı sayesinde ürünlerimiz dünya genelinde 60'ın üzerinde ülkede tüketilmektedir.

 

Ürün yelpazesi

Ürün gruplarımız hem Kişisel Bakım hem de Evde Bakım kategorilerinde 40 farklı ürün ailesine dağıtılmış 800'den fazla referansa sahiptir. Markalarımız arasında L’actone (Kozmetik) ve Luxelite (kişisel bakım), Air Glore (oda spreyleri), MissLife (oda spreyleri ve ev bakımı) ve Clean Xpress (ev yüzey temizleyicileri) ve Miss Life (biyosidal dezenfektanlar) bulunmaktadır. Böylesine geniş bir ürün yelpazesi, hemen hemen her türlü kişisel ve evde bakım ihtiyacına çözüm sunar. Bireysel tüketici gereksinimlerini dikkate alarak hazırlanan ürünlerimiz, çeşitli formatlar, boyutlar, kokular, aromalar, dokular ve kullanım yöntemleriyle hazırlanır ve üretilir.

 

BİZ KİMİZ

All One Cosmetics olarak, kendimizi günlük kullanım kozmetik, kişisel bakım ve evde bakım ürünlerinin geliştirilmesi, üretimi ve dağıtımına adadık. Sıvı ürünlerde güçlü olanaklara sahip, Aerosol dolum istasyonumuz çeşitli format ve türde Aerosol sprey ürünleri üretmek için donatılmıştır. Süreç boyunca her ayrıntıya dikkat etmekten gurur duyuyor; ürün tasarımı, formülasyon, geliştirme, üretim, paketleme, depolama ve sonraki dağıtım safhaları ile de çalışmalarımıza fark katıyoruz. All One Cosmetics çatısı altında, güçlü yönlerimiz arasında, çok yönlülük, geçtiğimiz dönemdeki başarımızın anahtarı oldu. Böylesine çok yönlülük, küresel ölçekte sürekli büyüyen ve çok kanallı yaklaşımımızla yansıtılmaktadır.  İş modellerinde başarı sağlamak için müşterilerimizin proje taleplerine proaktif ve yenilikçi yanıtlar sunarak hızlı neticelendirme için adımlar atıyoruz.

 

KALİTE MÜKEMMELLİĞİ

All One Cosmetics, Kalite Yönetim Sistemini UNE-EN ISO 9001: 2015'e uygun olarak uygulamış ve başarıyla sürdürmüştür. Bu kalite standardı, kuruluşumuzdaki tüm Üretim ve Yönetim süreçlerimizi belgelemektedir.  Ayrıca, kozmetik ürünlerimizin üretimi ve paketlenmesi ile ilgili olarak İyi Üretim Uygulamaları (GMP) ile uyumlu ve belge sahibiyiz ve bu özel sertifikayı üretilen tüm ürünlerde de şartname sebebi ile belirtiyoruz.

 

AR-GE ÇALIŞMALARIMIZ

Araştırma, Geliştirme ve İnovasyonun (Ar-Ge + i) arkasındaki önemi anlıyoruz. Müşterilerimize başarılı bir iş modeli sunmak ana hedeflerimizdendir. Bir yandan; modern teknolojiyi kullanarak pazara sunmak için yeni ürünler yaratmak ve geliştirmek için yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Sonuç, kullanımda etkili ve müşterilerimizin rekabetçi fiyatlarla dağıtabileceği, ticari olarak yönlendirilmiş çekici bir son ürünler ortaya koyuyoruz.

MAĞAZAMIZI ZİYARET EDİN

 

 

KATALOGLARIMIZI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

SERTİFİKLARAMIZI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Misyonumuz

Sektörde yeni ürün ve hizmet anlayışıyla farklılık oluşturmak ve sürekli iyileştirmek.

Vizyonumuz

All One Cosmetics olarak, misyonumuz çözüm, yatırım, risk ve iş ortaklığı prensipleri dahilinde, sürekli yenilenen ve kaliteyi bir toplumsal kalkınma için sosyal faaliyetlerde aktif olarak rol alan bir firma olmak gelmektedir.